Kawasaki Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz

Kawasaki Motosiklet Ekspertiz Garajı

Motosikletlerinizin ekspertiz kontrollerini Kâğıthane’de bulunan Kawasaki motosiklet ekspertiz servisimizde gerçekleştiriyoruz. Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz merkezimize aracınızı getirebilir ve detaylı bir kontrol işleminden geçmesini sağlayabilirsiniz. Almak istediğiniz motosikletin grenaj durumu motor ve mekanik kontrolleri gibi ayrıntılı bir şekilde lift üzerinde tetkiki yapılır. Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz Garajına gelerek en ayrıntılı bir şekilde motosikletinizi kontrol ettirebilirsiniz.

Kawasaki Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz servisimizde çalışan Mekanik erler ve Servis Danışmanları, ürünler ile alakalı düzenli eğitimler alırlar. Bu sayede, Kawasaki ürünleri ile alakalı yıllar içerisinde en iyi tecrübeleri kazanır, işlerinde uzmanlaşırlar.

Kawasaki Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz Servisi

Motosiklet Eksperi Yapan Yerler;

Kawasaki Motosiklet Ekspertiz Servisi  Motosiklet Garajı A.Ş.
Telefon 0(212) 982 16 29
WhatsAPP 0531 885 82 48
Adres Kawasaki Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz Servisi
E-Mail info@motosikletgaraji.com
Web Sitesi Online Mağaza

İkinci el almak istediğiniz motosikletin size çıkartabileceğini problemleri ekspertiz işlemi gerçekleştirmeden önceden tahmin etmeniz neredeyse imkansızdır. Ancak gerekli kontrollerin yapılması doğrultusunda yaşayabileceğiniz problemleri önceden tespit edebilir ve gönül rahatlığıyla satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizde motosiklet ekspertiz hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız hemen bizi arayın !

Kawasaki İstanbul Motosiklet Ekspertiz Kawasaki İstanbul Motosiklet Ekspertiz

Motosiklet Ekspertiz Yaptığımız Diğer Markalar

  • Yamaha motosiklet ekspertiz
  • CF Moto motosiklet ekspertiz
  • Vespa motosiklet ekspertiz
  • Kawasaki motosiklet ekspertiz
  • Honda motosiklet ekspertiz
  • Ktm motosiklet ekspertiz
  • Mondial motosiklet ekspertiz
  • Bajaj motosiklet ekspertiz
  • SYM motosiklet ekspertiz

Kawasaki İstanbul Motosiklet Ekspertiz  Kawasaki İstanbul Motosiklet Ekspertiz

Motosiklet Ekspertiz Fiyatları

Motosiklet servisimize geldiğiniz zaman yapılacak olan ekspertiz fiyatı marka ve modele göre değişiklik göstermektedir.

Kawasaki İstanbul Motosiklet Ekspertizekspertizservisi,premiummotosiklet,umraniyepilotgarage,pilotgaragesiteler,cayirovaekspertiz,Kawasaki ekspertiz servis
Kawasaki İstanbul Motosiklet Ekspertiz

Motosiklet Ekspertiz Nasıl Yapılır

Motosiklet ekspertiz işlemi esnasında motosikletin boya ve değişen aksamları kontrol edilir. Değişmiş olabilecek bir parça var ise orijinal olup olmadığı ya da sadece boya işlemimi görmüş kontrol edilir. Bunların dışında şase ve amortisörleri de kontrol edilir kaza veya darbe almış mı ? Almış ise bir düzeltilme işlemi gerçekleştirilmiş mi diye kontrolleri sağlanır. Motosikletin motor kısmında arıza, yağ yakma yada zincir sesi var mı şanzıman bölümü vites geçişleri kontrol edilir. Fren balataları, diskleri de kontrol edilir. Yol sürüş testi ile motosikletin yoldaki dengesi ve gidişi test edilerek rutin kontrolleri yapılarak size gerekli ekspertiz bilgisi verilir.

motosiklet ekspertiz,pilot garage, motorsikletekspertizci,Motosiklet ekspertiz yapılır mı,Motosiklet ekspertiz nasıl yapılır,Araç ekspertiz ücreti ne kadar,istanbulotoekspertiz, Kâğıthane Motosiklet Ekspertiz,Motosiklet Ekspertiz ücreti,Motosiklet Ekspertiz ücreti 2022, Motosiklet Ekspertiz Raporu,2 el Motosiklet Ekspertiz,Pilot GARAGE Motosiklet Ekspertiz,Kawasaki Ekspertiz Fiyatları

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir