Motosiklet Ekspertiz Ücretini Kim Öder

Ekspertiz Ücretini Kim Öder

Motosiklet Ekspertiz Ücretini Kim Öder

Birçok ikinci el motosiklet almak isteyen kişiler beğendiği motosikleti önce detaylı ekspertiz yaptırarak almak istemektedir. Bazı durumlarda yapılan ekspertiz sonucu motosikletin durumunu motosiklet alıcısı beğenmeyebilir ve beğenmediği takdirde de almayacağı motosikletin ekspertiz ücretini ödemek zorunda kalır. Bakıldığında buraya kadar her şey normal sonuçta motosikleti almak isteyen tüketici alacağı malı kontrol ettirmekte ve ona göre bir karar vermek istemektedir. Bu duruma bakıldığında aracı almak isteyen kişi ekspertiz ücretini ödemelidir.

Ekspertiz Ücretini Kim Öder

Ancak bazı müşterilerimizin yaşadığı problemler bizimde dikkatimizi çekmektedir. İl dışından masraf yol ve zaman kaybı ve üzerine birde motosiklet ekspertiz ücreti’de eklenince motosikleti almayacak olan kişi için boşa giden bir ücret meydana gelmiş olur. Bu durumda’ da il dışından gelecek olan müşterilerimize şöyle bir önerimiz bulunmaktadır. Motosikleti satan kişi ile durumu tam olarak konuşmaları ve bir anlaşma yapıp gelmeleridir. Bazı müşterilerimiz motosikleti ekspertiz işlemine getirmeden önce aralarında motosikletin söylenildiği gibi mi değil mi ona göre ödemesinin kim tarafından yapılacağı konusunda anlaşma sağlarlar ve öyle gelirler. Motosiklet söylendiği gibiyse alırım ve ücreti öderim ama değilse de ücret ödemek motosiklet sahibinin olur şeklinde bir anlaşma sağlayarak gelmektedirler. İstanbul motosiklet ekspertiz garajı merkezimizde yapılan tüm işlemlerde araç için kayıt formu açılmaktadır.

Her tüketicinin yaptığı gibi bir hizmet alındığı zaman ödemesini yapma yükümlülüğü tüketiciyi ilgilendirmektedir. Servisimize gelerek hizmet almak isteyen kişi kim ise ödeme yapma yükümlülüğü ona ait olmaktadır. Daha sonrasında satıcı ile parasal olarak alış verişi yapmalıdır.

Detaylı ve Güvenli Ekspertiz İşlemi İçin 0(212) 982 16 29 Bu Numaradan Bizlere Ulaşabilirsiniz
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir